Brak miesiączki przy zapaleniu pochwy

Witam,
mija 45 dzień jak nie mam okresu. 3 dni temu robiłam test, wyszedł negatywny. Ostatnio przechodziłam zapalenie pochwy, mam również nadżerkę. Lekarz przepisał mi tabletki dopochwowe, brałam 3 rodzaje, czy może to być przyczyna braku okresu? Nie wiem co o tym myśleć?

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Użytkowniczko!

Na brak miesiączki lub jej przesunięcie ma wpływ wiele innych czynników, wymienione przez Ciebie problemy również. Jeśli jesteś pod stała kontrolą lekarza, skonsultuj się z nim, on najlepiej zna Twoją historię choroby i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl