Jestem chora czy jestem w ciąży?

Nie brałam tebletek antykoncepcyjnych przez ok. 3 miesiące i zaczęłam znowu brać od początku tego miesiąca, wraz z okresem. Skończył mi się okres i dalej występują krwawienia, a kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie - co mi dalega? Te krwawania tak, jak pod koniec okresu, występują przez około 5 dni po okresie - teraz te małe krwawienia mam caly czas. Co mi dolega?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nasi lekarze nie są w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ konieczne jest wykonanie badań i konsultacja z lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie Twoją historię będzie mógł stwierdzić, co jest przyczyną zaburzeń.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl