Czy ból brzucha może wynikać z kręgosłupa?

Witam. Od ponad 2 mies. Boli mnie brzuch. Głównie z prawej strony. Jednak w różnym nasileniu odczuwam ból także całego brzucha. Badania morf. Ob. Mocz. Lipidogram w normie, usg jamy brzusznej nic nie wykazało. Ból jest ciągnący, rozpierajace, czasem kłuje. Raz mocniej, raz słabiej, ale ciągle jest, nie zauważyłam różnicy związanej z posiłkami czy wyróżnieniem. Czy możliwe jest by to było od kręgosłupa? Skąd może być ten ból? W skali 1-6 określam go na 2, w silniejszych momentach na 3-4.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy ból jest gdzieś zlokalizowany? czy była jakaś operacja w obrębie jamy brzusznej? kiedy ostatnio ginekolog?