Jakie są objawy hemoroidów i co może powodować ból brzucha?

Ciagle mambole brzucha z roznych stron. I kolo zoladka. Wszystkie badania ok czyli: ob,morf,crp - usg jamy brzusznej-ok. Badanie kalu nie robiilam , a moze powinnam?? Tylko jakie?. Stwierdzona tez hemoroida raz go czuje raz nie.raz tylko pozostawil slad po sobie (lekko czerwony papier od krwi) narazie go nie czuje a tu nagle wczoraj luzny stolec koloru czarnego, dzisiaj juz jeat normalny (tak mysle bo ostatnio mam kal jasny tzn. Pod kolor pomaranczowego) podejzewaja zespol jelita.ale niema pewno

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć