Czy ból nóg podobny do zakwasów w okolicy łydek i stóp oraz drętwienie 3 mniejszych palców u obu stóp może być przyczyną zmęczenia nóg?

Dzień dobry, czy ból nóg podobny do zakwasów w okolicy łydek i stóp oraz drętwienie 3 mniejszych palców u obu stóp może być przyczyną zmęczenia nóg? Czy jest to mocno niepokojące i musE udać się do lekarza? Nogi bolą szczególnie rano po wstaniu z łóżka, najgorzej kilka pierwszych kroków. Ostatnio od 2 miesięcy jestem w trakcie remontu i przeprowadzki i zastanawiam się czy to może być spowodowane dużym wysiłkiem. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy sugerują neurologiczne podłoże dolegliwości. Powinien Pan udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania wstępnych badań i ewentualnej konsultacji specjalistycznej.