Co oznacza sztywnienie mięśni i ból nóg?

Witam, Mam problem występujący już od kilku miesięcy. Codziennie rano, gdy wstanę, bolą mnie nogi (od ud po łydki) i czuję zesztywnienie mięśni. Dopiero po pół godzinie (około) ból znacznie ustępuje, ale cały czas gdzieś się tli. Od razu po wstaniu z łóżka marzę o tym by usiąść. Wtedy jest lepiej. W ciągu dnia w mniejszym lub większym stopniu ból cały czas mi towarzyszy, niezależnie od tego, czy siedzę, czy stoję. Dodam tylko, że mam pewne lekkie zwyrodnienia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka sadze Że reumatologiczna , wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć