O czym może świadczyć długotrwały ból nóg i pleców?

Witam. Od pewnego czasu w nocy, kiedy położę się do łóżka bardzo bolą mnie nogi od kolan do kostek, czasem bywa, że całe, a rano bardzo ciężko jest mi je podnieść. Ból ostatnio stał sie nie do zniesienia, nie mogę leżeć, co utrudnia sen ani siedzieć. Nogi nie są spuchnięte itp, wyglądają całkiem normalnie. Dlaczego tak się dzieje i jak sobie z tym poradzić? Lekarz kazał brać ibuprom przed snem. Dodam, że bolą mnie plecy przy schylaniu,długim staniu i siedzeniu bez oparcia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących objawów. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.