Czy ból pleców może być od trzustki?

Czy ból pleców ktory pojawil sie znikad może być od trzustki? Gdzie by bolało, punktowo? Bo taki jest u mnie, dodatkowo mam sztywnosc tych plecow, czasem boli w pośladku lub drętwienie ręce czy nogi, mam 25 lat, proszę o jakas odpowiedź, naczytalem się i jestem spanikowany

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać także np o problemach z kręgosłup, Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.