Jak leczyć ból brzucha i gazy u dwutygodniowego niemowlaka?

Mój syn ma dwa tygodnie, jest po cesarce i od początku boli go brzuszek, strasznie boli go gdy puszcza gazy. Położna kazala podawać Wit. D3 i BioGaie do tego jeszcze Delicol. Czy to nie za dużo?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.