Co zrobić, gdy niemowlę ma problemy z nadmiernymi gazami?

Witam mam 5 msc córkę która od urodzenia ma problem z brzuszkiem i nadmiernymi gazami. Próbowaliśmy wszystkiego od masażu po wszystkie dostępne krople na kolki i nic. Gdy mała miała 3 msc odkryto u niej refluks dawałam jej syrop gastrotus baby i helicid w 4 msc życia było przez chwilkę dobrze ale od tygodnia znowu pojawiły się wzdęcia i niepokój u malutkiej. Z trudem zasypia na rękąch i śpi jak zajac. Odstawiłam helicid i daje tylko ten syrop 3 razy dziennie po, 2,5ml i 5 kropel acidolac baby Mleko pije nutramigen od urodzenia. Teraz gdy je nerwowo, kręci się i krzyczy. Widać że boli ją ten brzuszek

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne, konieczna wizyta u gastroenterologa dziecięcego.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.