Kolki niemowlęce i gazy u niemowlaka

Witam. Moja 5 miesięczna córeczka gdy się urodziła miała kolki wprawdzie do 4-miesiaca. Po około 4 tyg. po urodzeniu zaczęły się problemy z kupkami. Do dzisiaj były używane czopki glicerynowe lub specjalna rureczka do gazów. Zaczęłam jej dawać mus jabłkowy z gerbera soki jabłkowe i dalej nic już nie wiem co robić . Mleko które stosowałam u niej to : Po mleku NAN miała uczulenie, po BEBILON zatwardzenie, potem stosowałam HIPP i na nim pozostałam ale od 5 dni daje mojej córeczkę mleko z apteki BEB

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.