Czy ból po niedużym wysiłku jest możliwy u osoby po poronieniu?

Witam!tydziwn temu mialam abrazje macicy po poronieniu w 9 tyg ciazy . Krwawienie jest juz delikatne czasem usyaje a ma drufi dzien siw pojawia to chyba normalne? Prosze napisac czy bol po nieduzym wysilku jest mozliwy , czy to objaw kurczacej sie macicy? Bol krotkotrwaly .kiedy moge starac sie o nastepne dziecko? Jakie badania ? Prosze nie pisac ze ginekolog mi odpowie na pytania poniewaz o tym wiem lecz sie niepokoje . Wizyte mam 20 wrzesnia

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest ból i krwawienie to konieczna szybsza wizyta u ginekologa a co do ciąży to sadze ze najlepiej po następnie normalnej miesiączce