Czy bóle karku promieniujące do lewego barku wynikają z wypadku samochodowego?

Witam. 7 miesięcy temu miałem wypadek samochodowy po którym następnego dnia miałem silne bóle karku i pleców które minęły po miesiącu.przeswietlenia nie wykazały nic poważnego. Od jakiegoś miesiąca miewam bóle karku, promieniujace do lewego barku, bóle pleców głownie na dole i całych nóg. Do tego zauwazylem że od pewnego czasu mam zimne stopy czy możliwe że tamto zdarzenie ma na to wpływ? Czy to może być jakaś nerwica powypadkowa? Czy nie wiązać przeszłości z moim zdrowiem?

Witam
Konsekwencje urazów mogą się 'odezwać ' po pewnym czasie ', ma to związek z kumulowaniem się różnych napięć w ciele , które wynikają z traumy i dają o sobie znać nie od razu. Całkiem możliwe, że opisane objawy są skutkiem traumy, jaka była związana z wypadkiem, ale trzeba to zdiagnozować i jeśli nie będzie medycznych przyczyn, wówczas polecam rozpoczęcie psychoterapii, aby krok po kroku rozkminować to, co powoduje objawy , co pomoże się od nich uwolnić.
Pozdrawiam
Anna Szyda