Czy bóle mięśni mogą występować przez zbyt małą ilość snu?

Witam, otóż dzisiaj po sylwestrze gdy stałem odczułem ogólne bóle mięsni. Na brzuchu, barki, nogi głownie. Nie przeziebilem sie raczej, nie jestem przeziebiony, czuje sie dobrze. Mam pytanie, czy bole miesni moga wystepowac przez zbyt malą ilosc snu, albo inaczej. Przez niedobór jakiej witaminy moga występowac takie bóle. Z gory dziekuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Po Sylwestrze to może ma to związek ze spozywanym alkoholem? Jeśli objawy będą się utrzymywać można spróbować suplementacji preparatami magnezu.
Pozdrawiam