O czym świadczą bóle mięśni, kości, zawroty i bóle głowy przy sumplementacji witaminy D?

Bardzo Błagam O Pomoc!!!!!!! Juz nie daje rady wytrzymać . Mialam niedobor witaminy D bo miałam (18) tylko. Kazdego dnia od okolo miesiaca biore witamine D odkad wiem o niedoborze .najpierw bralam 20000 (Hux) teraz biore normalnie 1000, najpierw bralam jedna tabletke czyli 1000 ,ale zaczelam brac 2 tabletki dziennie czyli 2000 . Mimo tego ze biore te leki poprostu ja juz ze soba nie daje rady . To co sie dzieje zemna to jest masakra a mianowicie (BOLE MIĘSNI,NOGI JAK Z WATY,BOLE KOSCI RĄK,NÓG,KRĘGOSŁUPA,ZAWROTY GŁOWY,BÓLE GŁOWY,ZNUŻENIE,CZASAMI NIE MOGE SIE PODNIESC Z ŁÓŻKA LUB KRZESŁA,NIE DAJE RADY Z TYM . CO SIE DZIEJE ZEMNA CZY TO PRZEZ TA WITAMINE JEJ BRAK ? ILE SIE MOGŁO UZUPEŁNIĆ TEJ WITAMINY W PRZECIAGU MIESIĄCA ??????? Prosze mi odpowiedziec co dalej co jest nie tak???????????? ILE TERAZ MOGE MIEC TEJ WITAMINY Z (18) PO JEDNYM MIESIACU REGULARNEGO BRANIA TYCH TABLETEK? MOZE POPROSTU JESZCZE MAM ZA MAŁO BOŻE POMOCY !!!!!!!!!!!! BŁAGAM!!!!!!!

Pozdrawiam i zapraszam