Czy botoks mógł nie zadziałać?

Witam 3 tygodnie temu miałam botoks na czoło. 24 ukłucia efekt taki że niewielkie zmarszczki nie rozprostowały się całkowicie (miałam już botoks i efekt był zawsze rewelacyjny). Po wizycie kontrolnej pani doktor w bardzo nieuprzejmy sposób odpowiedziała że najwidoczniej nie zadziałał i tyle. Gdzie mogę odwołać się ponieważ mam podejrzenie że niestety pani doktor nie wstrzykiwała tego o co prosiłam. Nie wiem co dalej a zapłaciłam duże pieniądze. Pani doktor bardzo nieuprzejma z tego powodu że powiedziałam że jestem.niezadowolona. Czy mogę zgłosić reklamację.

Może Pani zgłosić reklamację na piśmie, aczkolwiek nie ma gwarancji, że każdy zabieg zadziała tak samo. Osobiście zapraszam pacjentów na wizytę kontrolną, jeśli istnieje konieczność korekty, wykonuję ją do dwóch tygodni od zabiegu.