Czy botoks może mi zaszkodzić?

Mam 33 lata i choruje na epilepsje ktora zdiagnozowano u mnie w wieku 19 lat. Przyjmuje leki Trileptal 300 mg. Ataki miewam tak usredniajac co 8 miesiecy.Mysle o botoksie czola tylko nie jestem pewna czy mi botoks nie zaszkodzi. Prosze o opinie neurologa

Większość chorób o podłożu neurologicznym jest przeciwwskazaniem do podania toksyny botulinowej. Biorąc pod uwagę fakt, że w ok.60% przypadków nie można znaleźć przyczyny epilepsji oraz to,że toksynę wykorzystuje się również w jej leczeniu , radziłabym skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej , który po dokładnym wywiadzie podejmie decyzję o bezpieczeńswie i możliwości wykonania takiego zabiegu u Pani.