Czy brak wosku i delikatna plamka krwi widoczna na patyczku do czyszczenia uszu to powód do zmartwień?

Dzień dobry. Dosłownie przed chwilą czyscilem uszy sprayem Akustone. Często zbiera mi się tam dużo woskowiny gdyż tworzę muzykę, głównie używając słuchawek. Po wstępnym czyszczeniu patyczkami (Nie wpycham ich głęboko , wybieram tylko rozwodniona woskowine) użyłem po raz kolejny sprayu, poczułem kliknięcie w uchu i delikatne przytlumienie słuchu. Po oględzinach patyczkiem zauważyłem brak wosku ale też delikatną plamkę krwi. Po 2 minutach sprawdziłem Jeszce raz i krew jakby zniknęła ale w jednym miejscu przy dotyku czuje niewielki ból . Przytlumienie jest minimalne ale cały czas je słyszę. Czy powinienem niezwłocznie udać się do laryngologa czy też jest to rana która się zagoi? Boje się głównie tego przytlumienia.

Krople do wszelkich otworów ciała stosuje się wyłącznie po zbadaniu lekarskim i zaleceniu lekarza. Teraz to jedź do producenta Akustone i pytaj go co dalej