Czy Bromergon mógł wydłużyć cykl o połowę?

Dobry wieczór. Mam 21 lat i zgłosiłam się do ginekologa z powodu nabrzmiałych bolących piersi, wahań nastroju, bardzo bolesnych miesiączek (byly regularne) zerowego libido. Zbadał mnie i zlecił badania hormonalne - wszystko w normie poza prolaktyna (norma do 100 a u mnie 900). Zapisał bromergon 1 tabletka na noc po miesiącu mam przyjść-niewiem na kiedy umówić się na wizytę bo za 3 dni powinnam mieś okres a pojawił się śluz wygladający jak płodny! Czy bromergon mógł wydłuzyć mi cykl o połowe?

Piotr Pilarski

Przy bromergonie cykl powinien się uregulować i trwać 25-31 dni. Może źle Pani interpretuje śluz. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.