Czy cerę naczynkową można wyleczyć laserem?

Witam. Mam popękane naczynka na twarzy. Jak wiadomo skóra przy nich jest piękąca, wrażliwa i często swędzi. Mam takie pytanie, wiem ze takiej cery nie da pozbyć się na stałe, ale czy po laserowym zamykaniu naczynek , cera wrażliwa stanie się zdrową przynajmniej na jakiś czas?

Dzień dobry

Tak, ale będzie wymagać to od Pana cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Wrażliwa, naczyniowa skóra to utrapienie wielu osób. Proszę skorzystać z konsultacji u kosmetologa który zaleci odpowiednie preparaty i zabiegi kojące i wzmacniające kruche naczynia krwionośne.

pozdrawiam serdecznie

IJ

Dzień dobry,

tak, zdecydowanie zabiegi laserowe przyniosą tutaj najlepszy efekt. Ponadto o taką cerę trzeba dbać w sposób specjalny na codzień. A od czasu do czasu zabiegi w gabinecie kosmetologicznym ograniczające rumień i uszczelniające naczynka.

Pozdrawiam serdecznie