Czy ciąża jest możliwa po ocieraniu?

Witam. 4 tygodnie temu ocieraliśmy się z chlopakiem o siebie. Oboje byliśmy ubrani w bieliznę i spodnie.On miał wytrysk w okolice mojego krocza. Potem pocierałam wilgotne miejsca na jego spodniach, po czym poszłam do toalety i zapomniałam umyć rąk. Czy jest możliwość przeniesienia na palcach plemników ?? dodam, że tydzień temu wystąpiło u mnie krwawienie troche inne niż poprzednie krwawienia miesięczne. Cały czas mam wzdęcia i zaparacia. Czy mogę być w ciąży ?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym powyżej przypadku ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. Wątpliwości pozwoli rozwiać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny ( wykonany po 14 dniach od stosunku). Pozdrawiam