Czy ciąża w tym wypadku jest możliwa?

Witam,
mam 22 lata, miesiączkuję dość nieregularnie, cykl trwa 30-39 dni. Ostatni raz współżyłam na początku sierpnia, jakieś maks.7 dni przed spodziewanym okresem. Niestety prezerwatywa pękła, zażyłam więc E*** - jakieś 50 godzin po stosunku, 5 dni później dostałam normalnego okresu ze skrzepami - tak mi się wydaje, że był to normalny okres, trwał tyle co zwykle.
Później dostałam jeszcze następnych dwóch okresów, mniej więcej w spodziewanych terminach, także wyglądały jak normalny okres, trwały tyle samo, obfitość też była taka sama i skrzepy jak przy każdej mojej miesiączce...
Odkąd wzięłam E*** miewam nudności, brzuch też mam dziwnie powiększony, szczególnie jak coś zjem, czuję się cały czas „pełna”, mam też zaparcia. Cały czas myślę, czy możliwe jest, że mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,

Lek, który Pani przyjęła, nie chroni w 100 proc. przed niechcianą ciążą. Kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na okres miesiączki. Aby się upewnić, czy nie jest Pani w ciąży, proponuję wykonanie testu ciążowego.

Dolegliwości ze strony układu pokarmowego mogły mieć związek z lekiem bezpośrednio po jego przyjęciu. Obecnie należy szukać innych przyczyn tych dolegliwości.

Pozdrawiam