Czy ciśnienie w samolocie mogłoby spowodować jakieś problemy w gojeniu się rany po ósemce?

Witam, 3 dni temu (czwartek) usuwałam ósemkę na dole, na koniec było zszywanie. Biorę antybiotyk oraz środki przeciwbólowe. Pracuje w samolocie. Od jutra (poniedziałek) mam już loty. Czuję się dobrze, jestem jeszcze lekko opuchnięta ale widzę, że to schodzi. Wiem, że jutro dam radę lecieć ale zastanawiam się czy ciśnienie w samolocie mogłoby spowodować jakieś problemy w gojeniu?

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl