Czy cukier 380-400 to dużo?

witam. mam cukrzycę II stopnia mój poziom cukru we krwi wynosi 380- 400. wydaje mi się że to duzo. mam bardzo złe samopoczucie . co powinnam zrobić. czy to bardzo złe samopoczucie ma związek z cukrzycą ? biorę 1 tabletkę rano i drugą wieczorem.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Poziom glukozy jest zdecydowanie za wysoki konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub izby przyjęć