Czy da się usunąć dwa zęby podczas jednej wizyty?

Mam do usunięcia dwa ząbki,..lewą górną ósemkę i prawą dolną szóstkę... Oba ząbki są ukruszone (nie pytać dlaczego)... Moja dentystka podejmie się usunięcia i coś tam gęgała że dwóch naraz nie będziemy rwać....ale ja to bym chciała mieć na jednej wizycie.... Czy da się usunąć te dwa ząbki podczas jednej wizyty??? Pozdrawiam

Można usunąć nawet wszystkie jeżeli jest taka potrzeba - ale czy na pewno.Znieczulenie nie trwa wiecznie,rana po usuniętym zębie nie zagoi się ot tak z dnia na dzień, a przecież trzeba coś jeść i w miarę normalnie funkcjonować.Proponuję posłuchać lekarza.