Czy depilacja laserowa będzie dobrym pomysłem?

Witam, od kilku lat mam hirsutyzm. Czy jeśli poddam się depilacji laserowej mogę oczekiwać jakiś efektów. Czy gdyby włosy miały po jakimś czasie znów odrosnąć, to czy będą słabsze i jaśniejsze ?

Dzień dobry,

jeśli chodzi o hirsutyzm to wymaga on dwojakiego podejścia: po pierwsze - diagnostyki i leczenia choroby podstawowej (najlepiej u ginekologa-endokrynologa), chyba że mamy do czynienia z hirsutyzmem idiopatycznym, a z drugiej strony - zabiegów laserowych w serii, które jak najbardziej mają sens. Najlepiej rozpocząć się jesienią, chyba że nie planuje Pani urlopu i opalania. Osobiście polecam laser Mediostar next pro.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj