Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Deprim Forte może mieć wpływ na jakość widzenia?

Od ponad 3 tygodni biorę DEPRIM FORTE (dziurawiec) 2 kapsułki dziennie (razem 850 mg). Od kilku dni mam wrażenie że pogorszył mi się wzrok (to takie uczucie jakbym spojrzał na słońce i był trochę oślepiony i widział trochę jak przez mgłę a do tego dochodzi uczucie senności/zmęczenia). Czy to przez Deprim Forte? Faktem jest że dużo pracuję przy komputerze również wieczorami ale nigdy nie miałem czegoś takiego i obawiam że się to dziurawiec mógł zaszkodzić. Co powinienem zrobić?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Badanie wzroku - pachymetria

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy