Czy Disulfiram mógł spowodować wynik fałszywie dodatni na HIV?

Witam proszę o pomoc, mam wszyty disulfiram ( popularna wszywka ) od 7 miesięcy. Kilka dniu temu zrobiłem badanie przesiewowe na HIV ( to wstępne) i wyszedł dodatni. Czy disulfiram mógł spowodować wynik fałszywie dodatni? Dodam jeszcze ze od 6 lat regularnie współżyje bez zabezpieczenia ze swoja zona a on wczoraj odebrała swój wynik który wyszedł negatywny. Czy mój może być fałszywie dodatni ze względu na leki które biorę? Pozdrawiam Rafał : mceller88@gmail.com

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być fałszywie dodatni lub u małżonki fałszywie ujemny konieczne powtórne badania