Ryzyko zarażenia wirusem HIV i wyniki testów

Witam. 8 tygodni temu miałem ryzyko zarażenia się wirusem HiV. Zrobiłem testy przesiewowe w dwóch laboratoriach wczoraj. Jeden test przesiewowy wyszedł ujemny a drugi niepewny. Warto też wspomnieć,że wcześniej zrobiłem też WB i wyszedł on dodatni,ale lekarze dalej są w kropce i nie wiedzą co z tym zrobić bo za każdy razem wychodzi mi ujemny albo lekko dodatni (1.57)

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wynik nie jest jednoznaczny konieczna jest wizyta u lekarza chorób zakaźnych. Po badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich badań określi konieczność dokładniejszej diagnostyki.