Czy długość fazy lutealnej 12 dni przy cyklu 26 dniowym jest prawidłowa?

Czy długość fazy lutealnej 12 dni przy cyklu 26 dniowym jest prawidłowa? Owulacja nastąpiła w 14-15 dniu cyklu ,mierzona elektronicznym monitorem plodnosci clearblue.Dodam ze od 3 miesięcy zażywam ziołowe tabletki Custus Agnus ,na wyregulownie cykli po poronieniu.Proszę napisać jak dlugo można stosować Custus Agnus? Badanie prolaktyny i tarczycy w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa i kierować się jego zaleceniami