Czy dobrym pomysłem jest szukać pracy, czy stażu w 5 miesiącu ciąży?

Witam. Czy dobrym pomysłem jest szukać pracy, czy stażu w 5 miesiącu ciąży?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Obawiam się, że nie popracuje Pani dłużej niż 3 miesiące. Niektóre kobiety pracują aż do rozwiązania ale zależy to zawsze od zdrowia mamy i przebiegu ciąży. W tym czasie należy skupić się na swoim zdrowiu i zdrowiu nienarodzonego dziecka. Dlatego najlepiej będzie jeśli skontaktuje się Pani z lekarzem prowadzącym i zapyta go czy są jakieś przeciwwskazania w Pani sytuacji.