Czy dobrze zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Vines?

Czy dobrze zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych (Vines)? We wtorek (29.05) Ok. godziny 20 zaczęłam lekko krwawić jak na początku okresu, miałam wszytkie objawy okresowe a powinnam mieć okres następnego dnia. O 21 wziąłam tabletkę (nastepnego dnia tez) Następnego dnia nie krwawiłam. Teraz nie wiem czy wszystko w porządku i czy w dobry dzien zaczęłam stosować tabletki (nigdy nie plamiłam poza okresem). Oraz kiedy antykoncepcja zacznie działać. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Prooonuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza rodzinnego