Czy powinnam zaprzestać stosowania tabletek Vines?

Witam biore tabletki antykoncepcyjne Vines, ostatnio zaczęłam nowe opakowanie. Zapomniałam wziac tabletkę w dniu 7 na opakowaniu dzis jest dzien 10 i dostałam plamien/ okresu. Pytanie czy mam prestac brać czy brać dalej ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może Pani stosować je nadal, tylko proszę pamiętać, że zdolność antykoncepcji może być osłabiona. Aby antykoncepcja była zachowana, tabletki powinny być stosowane nieprzerwanie przez 7 dni.