Czy drugi zawał można przeżyć?

jestem po zawale mam 30 lat zawal byl glownie ze stresu tetnice czyste interesuje mnie czy bede miala 2 zawal i czy mozna go przezyc.boje sie ponownego zawalu.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z racji Pani młodego wieku zawała serca jest niezwykle groźny, dlatego proszę o siebie dbać i być pod opieką specjalisty. Nie można przewidzieć, który zawał to ten ostatni. Wszystko zależy od rozległości zawału i od stanu klinicznego pacjenta.
Pozdrawiam