Czy duszący kaszel i ropna wydzielina jest następstwem anginy?

W styczniu przebyłam anginę. Od początku marca czułam ropę płynącą po tylnej ścianie gardła, laryngolog przypisał Buderhin. Od środy mam ekstremalnie silne napady kaszlu-seria kaszlnięć ze skurczem przepony i wypluciem bryłki ropy (biało-przezroczysta, bardzo lepka) podczas czego się duszę.Nieraz zamiast ropy po prostu wymiotuję.Nie mogę spać.Innych objawów brak.Zleciłam morfologię i CRP-ok poza RBC(5,24).Lekarz rodzinny stwierdził że to po anginie i przypisał lek tłumiący kaszel.Wciąż się duszę

dobrze zrobić badania np ige swoiste panel wziewny 20 alergenów z krwi

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.