Czy dziwne ruchy w brzuchu przy regularnych miesiączkach mogą oznaczać ciążę?

witam, moje pytanie brzmi czy mimo tego ze stosunek odbyl sie 12,10.2014 r. test wyszedl negatywnie a ginekolog 25.11.2014 nie wykryl ciazy jest mozliwosc pomylki i jednak jestemw ciazy? miesiaczkuje normalnie ale od kilku tygodniu odczuwam dziwne ruchy w brzuchy i wydaje mi sie ze jest on pelniejszy mimo ze nie przytylam

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciąża jest mało prowdopodobna, raczej odczuwa Pani ruchy robaczkowe jelit.
Pozdrawiam