Czy echo serca płodu w 35. tygodniu ciąży jest wskazane?

Witam,jestem w 35tyg.ciąży.Lekarz podczas badania usg uznał,że serce mojej córki jest za duże w stosunku do reszty klatki piersiowej i zlecił echo serca płodu.Czy to konieczne?co ta anomalia może znaczyć?rytm serduszka był prawidłowy,waga chyba też-2430g,ciężko mi znaleźć wolne terminy na owe badanie w Gdańsku na NFZ przed 17.04.-terminem porodu...

- skoro tak zalecił ginekolog to na pewno należy takie badanie wykonać
co ta anomalia może znaczyć?
- np. o wadach w zakresie zastawek serca, przegród serca, dopiero badanie chosonograficzne serca płodu może to wyjaśnić