Czy endometrium 7,4 mm przed miesiączką to mało?

witam, staramy się o dziecko - czy endometrium 7,4 mm przed okresem (24 dzień cyklu) cykle 30-31dniowe to mało ??? co zrobić żeby było większe? wczoraj lekarz przepisał mi od 5 dnia cyklu do 10 clostilberyt a od 16 do 26 dnia cyklu duphaston po 2 tabletki na dzień .... bo nie mam owulacji.... czy te leki pomogą? czy jest szansa na ciąże? bardzo proszę o wiadomość

Ocena skuteczności przepisanego Pani leczenie wymaga przynajmniej 3 miesięcznego stosowania leków i obserwacji+ USG dopochwowe. Po tym czasie można będzie ustalić skuteczność terapii-chyba że, wcześniej zajdzie Pani w ciążę.