Czy gęsta wydzielina to efekt infekcji?

Dzień dobry. Od tygodnia leczę infekcję zatok. Zaczęło się od bólu gardła po prawej stronie. Aktualnie po 4 dniach brania antybiotyku po gardle spływa mi gęsta wydzielina. Zauważyłam, że prawy migdał jest widoczny, w przeciwieństwie do lewego. Czy jest to wynikiem infekcji? Migdał nie ma na sobie żadnego nalotu ani zmian ropnych. Pozdrawiam, kobieta lat 28

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i po ocenie będzie można coś więcej powiedzieć