Czy ginekolog mógł nie dostrzec ciąży?

Witam. Mam pytanie. Już 3,5 miesiąca nie mam miesiączki. 2 dni po ostatniej miesiączce współżyłam z chłopakiem (zabezpieczenie prezerwatywa), po miesiącu zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie, uspokoiłam się, że to na pewno wynik szybkiego tempa życia (plus wcześniej - praktycznie od zawsze miałam duże odstępy między miesiaczkami) dwa dni temu ponownie test był negatywny. Dzisiaj byłam u ginekologa - badał mnie-(bez USG) że mimo wszystko jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest podważać opinie lekarza, który mógł bezpośrednio Panią zbadać. Niestety nie ma w 100% skutecznej metody antykoncepcyjnej, więc występuje prawdopodobieństwo że jest Pani w ciąży.