Czy gorący prysznic mógł zaszkodzić ciąży?

Witam. Jestem w ciąży w 6 tygodniu. Ostatnio dwa razy wzielam goracy prysznic, który był znacznie cieplejszy niż powinien- niestety nie mam wogole czucia jesli chodzi o temperature wody. Po prysznicu miałam bole podbrzysza jak przy miesiaczce ale nic poza tym. Jak bardzo powinnam się martwić? Co mogę zrobić zeby się upewnić ze jest wszystko w porządku z dzieckiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Ew udac się do ginekologa , a jak wcześniej było czucie z temp wody ? Czy teraz w ciąży jakaś zmiana ?