Czy grzybica paznokci może zniknąć samoistnie?

dzien dobry, czy to mozliwe aby grzybica paznokci znikneka sama po latach? niecale 3 lata temu zauwazylam u siebie na paznokciach zmiany grzybicze ale niestety nie mialam czasu aby pojsc z tym do lekarza. bylo widac z czasem ze jest coraz gorzej ale od wrzesnia tak jakby zaczelo znikac a teraz nie ma juz w ogole zoltego koloru, jest tylko taki jaki powinien byc. co to znaczy? jesli to wazne to mam 32 lata i jestem kobieta. z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry Pani,

proszę umówić się do lekarza dermatologa lub podologa, aby mógł obejrzeć zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie lub zlecić wykonanie dodatkowych badań.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz