Czy guzek na piersi może oznaczać raka?

Witam . W lewej piersi tuż przy szczepie żeber z mostkiem( 3miesiace temu guzek mały wyczułam poszłam do lekarza pomacał stwierdził guzek nie jest złośliwy i nie jest w piersi bo nie jest w mięśniu piersiowym . Guzek nie będzie miał dodatkowych badań mam się nim nie przyjmować) dziś guzek 3krotnie większy nagle urósł i okropnie boli. Boli sam guzek promieniuje na pierś i jej okolice . Nie wiem czy to guzek ma wpływ ale zaczęło boleć mnie lewe ramię. Ból , pulsowanie w okolicach guzka bywa nie znośne. Przez ostatnie pół roku zauważyłam wiele zmian. Jakoś specjalnie nie zwracałam uwagi ale po przeczytaniu kilku artykułów i rozmowie z ciocia która sama miała raka więzów chłonnych jej niepełnoletnia córka też miała raka jest po chemioterapii i operacji . Dziadek od strony mamy na raka... Boję się w ostatnim pół roczu 3 krotnie miałam okropnie nabrzmiałe piersi (były duże , ciezkie,twarde,bolesne, wrażliwe, delikatne zaróżowione kilka dni później dostałam okres . Tłumaczenia że ah pewnie na okres ( trochę dziwne bo do tej pory poza zwiastującym rozwolnieniem nie miałam żadnych miesiączkowych dolegliwości. Sama miesiączka raz na jakiś czas , częste bóle podbrzusza, jajników występują poza miesiączka w samą nigdy nic mi nie dolegało. (ginekolog wyjaśnia że żadko miesiączkuje przez cysty krew nie przepływa i to nie boli ja mówię że boli a nie raz okropnie no to może pęka cysta i uwolniony płyn boli ) Zaczęło mnie strasznie wysypywać na twarzy piersiach, dekolt, plecy Przybieram na wadze i to od razu gubię włosy wypadają łamią się . Wszystko tłumaczyłam czymś .całe jak dziś się zastanawiam to może t te zmiany w organizmie?? W wakacje trafiłam najpierw na chirurgię potem na ginekologię tak bolało podbrzusze że nie mogłam wytrzymać iść wyprostować się usiąść wstać( wcześniej też wylądowałaAM u lekarza stwierdził zapalenie pęcherza) w szpitalu niby klamydia ustalili leczenie zrobili mi burdel w domu bo i facet brał w tym udział . Zanim przystąpiłam do leczenia zabrali mi i chłopakowi krew i zaczęliśmy leczenie. Źli na siebie . Niecałe dwa tygodnie później dzwonią że zaszła pomyłka to nie klamydia . A więc co ! A dobrze się czujesz ? Ja dziś już lepiej Ona jeśli się już dobrze czuje to dobrze jak będę źle się czuła to mam se zgłości.moje pytanie ogólnie brzmi czy wszystko może mieć ze sobą związek i powinnam przygotować się czy nie powinnam się obawiać? Nie chce być dobrej myśli by myśli by usłyszeć źłe nowiny. .. czy mogę mieć raka ? Jak się do tego wszystkiego odnieść?? Mieszkam za granicą, badał mnie lekarz rodzinny odmawia dalszych badani gdzie nie dzwonię każą isc do Lekarza rodzinnego. W poniedziałek mam zwyklego lekarza rodzinnego też ...dziękuję za pomoc przepraszam za składanie błędy itd

Szanowna Pani
Proszę udać się przede wszystkim do lekarza specjalisty, który skieruje Panią na wykonanie USG piersi i w zależności od wyniku na dalszą diagnostykę czyli biopsję cienko lub gruboigłową. Sprawę proszę uważać za pilną
Pozdrawiam
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej