Czy guzek tarczycy wymaga pilnej wizyty u endokrynologa?
USG tarczycy: w prawym płacie tarczycy widoczny pojedynczy , drobny guzek hypoechogeniczny wielkości 1,5mm ; unaczynienie w guzku skąpe, obwodowe ; sprawa pilna , czy może poczekać ; wizyta u endokrynologo z NFZ w marcu 2018r.

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jaki poziom TSH ? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po ocenie wyników i powyzszego badania będzie można coś więcej powiedzieć