Co oznacza widoczny guzek w płacie tarczycy?

Dzień dobry , miałam wykonane usg tarczycy i z badania wykazało w płacie prawym w dolnym biegunie guzek o niskim echu niejednorodny z licznymi przestrzeniami płynowymi o wym ok 11x12x10mm o typie unaczynienia obwodowym. Po prawej stronie dość liczne węzły chłonne owalne z widoczną hyperechogenna zatoka wzdłuż mmMOS wielkości do 13x5mm obraz jak w chłonnych odczynowych. Co oznacza taki wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka i No
Decyzja o biopsji proszę koniecznie udac się do lekarza endokrynologa