Czy guzek-tłuszczak na kręgosłupie może się odnowić?

DZIEN DOBRY,MOJ PARTNER MIAL OPERACJE NA KREGOSLUPIE GDZIE WCZESNIEJ MIAL STWIERDZONA RWE,OPADLA STOPA,BADANIE REZONANSU WYKAZALO ZE NA KRGOSLUPIE LEDZWIOWYM JEST GUZEK TLUSZCZAK KTORY WYCIETO A TOREBKE ZOSTAWIONO GDYZ OPLATA NERW KULSZOWY,JEST PO OPERACI MIESIAC I BOLI GO TAM GDZIE BYL OPEROWANY,CO TO OZACZA,ICZY MOZE GUZEK SIE ODBUDOWAC?

To zalezy jaki był wynik badania histopatologicznego, ale jeżeli ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu trzeba było zostawic torebkę to takie ryzyko odrostu istnieje