Czy guzek w pachwinie udowej może być rakiem?

Witam. Kilka dni temu zauważyłam guzek w pachwinie udowej. Jest na skraju węzła,a wzgórka łonowego. Przez moment myślałam,że to może zapalenie mieszka włosowego,że minie, ale nie mija. Jest twardy i boli przy dotyku. Nie ma czubka do wyciśnięcia. Nie dostałam również okresu(w ciąży nie jestem).Jestem trochę słabsza, miałam dzisiaj problem z wniesienia po schodach 2letniej córki mimo,że robię to codziennie... Co to może być ? Czy to może być rak ? Czy może też cos innego ? Zalecany lekarz to gienkolog,chirurg czy rodzinny ? Proszę o pomoc. Zbliżają się święta i nie wiem czy czekać do nowego roku czy się przejąc i szybko lecieć do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazań wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć