Czy HIV może przebiegać bezobjawowo?

witam mam pytanie czy moge miec hiv okolo 15 lat bez objawow?tzn byly grypy itd ale zawsze wyleczone zdarzaly sie 3 lub 4 lata bez choroby mialem zabieg przepukliny ladnie sie zagoilo i wszystko ok przez te 15lat z wagi okolo 75 przybralem do 95kg

Aleksander Ropielewski

Z opisu sytuacji nie podejrzewałbym HIV, jednak dla pewności prosze wykonać badania.