Czy hormon beta hcg zawsze występuje w znikomej ilości nawet u nieciężarnej kobiety?

Czy hormon beta hcg zawsze wystepuje w znikomej ilości nawet u niecieżarnej kobiety? Zawsze miałam wynik <0.5 przy normie od 0 do 3.1 . Teraz jest to 0.6 przy normie od 0 do 3.1 wiec wychodzi negatywny. Wykonane 20 dni po watpliwym stosunku. Ale skad jakakolwiek obecnosc hormonu ? Czy tak sie zdarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie powtórzyć badanie i udac się do ginekologa