Czy implant zębowy jest przeciwwskazaniem do zabiegu elektrolizy?

Dzień dobry , czy implant zębowy ( jedynka dolna) jest przeciwwskazaniem do zabiegu elektrolizy w okolicy twarzy - wąsik , broda . Włosy są jasne i nie kwalifikują się do depilacji laserowej .

Dzień dobry, implant zębowy nie powinien stanowić przeciwwskazania do zabiegu elektrolizy. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.